DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Bu yıl 29 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında Rize’de düzenlenecek olan Romatoloji 365 Sempozyumu’na sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da toplantımızın oldukça ilgi göreceğini ummaktayız. Gerek alanında uzman hocalarımızın güçlü anlatımı gerekse pratik vaka örnekleri ile teorik bilginin birleştirilerek sunulması sempozyumun daha ilgi çekici olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda bu sempozyum romatolojideki son gelişmeleri tartışmak ve paylaşmak için de bir fırsat niteliğinde.

Türkiye’nin farklı yerlerinde yapılarak o bölgedeki hekimlerin de romatoloji ile ilgili bilgilerinin artmasını sağlamak gibi bir misyon edinen Romatoloji 365 Sempozyumu bu sene Karadeniz’in en heyecanlı ve doğası müthiş olan ve her zaman insanı heyecanlandıran Rize’de yapılacaktır. Bulutların üzerinde bu heyecan dolu macerayı hep birlikte yaşayalım.

Bu sene de birbirinden ilginç ve coşkulu konuşma ve tartışmaların planlandığı toplantımızda hepinizi aramızda görmekten büyük bir onur duyarız. Katılımınız ve katkılarınız ile sempozyumumuzun daha da verimli ve başarılı olmasını umuyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle… 

Sempozyum Başkanları
Dr. Gözde Yıldırım Çetin, Dr. Gezmiş Kimyon

D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.

Bildiri kitabı yayınlanmıştır! Ulaşmak için tıklayınız…